VIORA-NOVA-GROUP-4-REVIEW

REVIVE by Reaction

Cofnij swój zegar biologiczny i zdecyduj o poprawie życia intymnego!

Już jest! Alternatywa dla bolesnych i wymagających długiego czasu rekonwalescencji zabiegów laserowego odmładzania pochwy! ReVive by Reaction to odpowiedź na rosnące oczekiwania kobiet i ich partnerów a także gabinetów kosmetycznych.

Dostępny w Polsce od października 2014 r ReVive by Reaction to bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, który może być wykonywany przez kosmetologów! Najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej- technologia CORE w zabiegach bezbolesnego obkurczania pochwy i odmładzania warg sromowych.

Jak to działa? Głowicą zabiegową idealnie dostosowaną do fizjonomii warg sromowych wykonujemy kilka „ostrzyknięć” metodą criss cross podgrzewając poszczególne warstwy skóry. Po przez zwiększenie napięcia tkanek, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i jędrna. Z kolei dzięki wzmożonej produkcji włókien kolagenowych pobudzonych do proliferacji zmniejsza się obwód pochwy (staje się ciaśniejsza). Zdecydowanej poprawie ulegają doznania seksualne, polepsza się jakość i komfort współżycia. Pierwszy efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu – seria wymaga ok. 4 wizyt. Efekt utrzymuje się ok 2 lat regularne ćwiczenie mięśni Kegla wydłuża czas działania technologii CORE. 

REVIVE-BY-REACTION

 

 

Posted in Uncategorized.