O NAS

logo-nova-group-m

 

Jesteśmy liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej.

Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży, poparta kilkudziesięcioma referencjami klientów m.in. xx. Wyróżnia nas zespół ekspertów, zapewniający obsługę klientów na najwyższym poziomie.Marki z portfolio Nova Group zdobyły wiele prestiżowych nagród m.in. Wybór Redakcji Glamour Glammies 2017, Glammies 2016 i 2015, Best Beauty Buys 2016 i 2015, Beauty Forum Awards 2017, Beauty Premium 2016, 2015 i 2014, LNE Inspiracje 2017 i 2016, Spa Inspiracje 2016, 2015 i 2014 oraz Złoty Krokus 2013.

Jako wiodący dostawca kosmetyków profesjonalnych oraz wysokiej klasy wyposażenia w swoim portfolio posiadamy najlepsze produkty światowych marek:

   • Kosmetyczne: Maria Galland, Skeyndor, Arosha, Kurland, Ingrid Millet

   • Kosmetologia i medycyna estetyczna: Asclepion, Viora, Starvac, Daeyang

   • Sprzęt do spa i wellness: Gharieni, Haslauer

   • Fitness: Salter
   • Solaryjne: Megasun, Luxura, Lighttech

Dużą wagę przywiązujemy do śledzenia i nieustannego wdrażania innowacji w zakresie naszej oferty. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do odniesienia sukcesu na rynku jest już nie tylko analizowanie potrzeb klientów ale przede wszystkim – wyprzedzanie ich. Przemyślana inwestycja to decyzja o współpracy z partnerem, za którym stoją: doświadczenie, know-how, rozpoznawalne marki i co najważniejsze – wiedza nt. tego, czego klienci oczekiwać będą w przyszłości.

 

Zapraszamy do współpracy