EDUKACJA

Piękno

Piękno

BĄDŹ SOBĄ, BĄDŹ PIĘKNA, BĄDŹ KOBIECA, BĄDŹ REFIT!

Synergia technologii zastosowana w urządzeniach Viora pozwoli Ci odkryć samą siebie na nowo! Wydobędzie Twoje naturalne piękno i sprawi, że poczujesz się niezwykle kobieco! Opracowany przez laboratoria Viora we współpracy ze znanymi lekarzami medycyny estetycznej specjalny program ReFit, odbuduje kompleksowo warstwa po warstwie Twoją skórę. Zgubisz zbędne kilogramy, wysmuklisz sylwetkę a pozbawiony jędrności brzuch po kolejnej ciąży wróci na swoje miejsce!

Chcesz poznać szczegóły programu ReFit? Skontaktuj się z nami! Telefonicznie +48 602 335 444 lub mailowo milena.rzeczkowska@novagroup.info.com.pl

Efekt

Efekt

 EFEKT WIDOCZNY JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU! 

Chcesz się przekonać? Nic prostszego- umów się na próbny zabieg! To nic nie kosztuje!

W dzisiejszych czasach każdy gdzieś pędzi, każdy się śpieszy a informacja “na efekty trzeba poczekać”  jest najgorszą z możliwych dla klienta, który zdecydował się na zabieg.  O zaletach urządzeń Viora moglibyśmy pisać elaboraty, ale przecież każdy chwali swoje… dlatego my postanowiliśmy: ZAMIENIĆ MARKETINGOWY BEŁKOT NA DZIAŁANIE! 

Zadzwoń do nas i umów się na próbny zabieg! Sam ocenisz czy urządzenia Viora dają efekty!

Zadowolenie

Zadowolenie

 SATYSFAKCJA TWOJA I TWOJEGO KLIENTA!

“Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko” zwykło się mówić… A my mówimy “szczęśliwy terapeuta to szczęśliwy pacjent”! Urządzenia Viora tworzone są z myślą o bezpieczeństwie pacjenta ale i komforcie pracy terapeuty. Potwierdzeniem są liczne certyfikaty medyczne, ISO, FDA czy Polskiego Biura Wyrobów Medycznych!

Zysk

GOTOWE PROGRAMY VIORA MED TO CZYSTY ZYSK DLA CIEBIE I TWOJEGO GABINETU!

Zgłoś się do nas a my przygotujemy indywidualną koncepcję Twojego gabinetu! Począwszy od analizy mikro i makro otoczenia po przez dopasowanie sprzętu i wizualizacje 3D a na stworzeniu pełnego menu zabiegowego skończywszy! Czekamy na Twój telefon! +48 602 335 444